Oculus (2013) - online film

Pred desiatimi rokmi zasiahla rodinu Russellovcov obrovská tragédia, ktorá navždy zmenila život dospievajúcich súrodencov Tima a Kaylie. Chlapca odsúdili za brutálnu vraždu svojich rodičov do nápravného ústavu. Teraz, keď ho už ako dvadsaťročného prepustili na slobodu, snaží sa na minulosť zabudnúť a začať normálny život. Kaylie je však stále prenasledovaná tou osudnou nocou, keďže je presvedčená, že smrť ich rodičov zapríčinilo niečo nadprirodzené. Verí, že zlovoľné sily sa k nim dostali cez starožitné zrkadlo v ich rodnom dome. Aby Kaylie dokázala Timovu nevinu, vypátra staré zrkadlo a nájde informácie o záhadných úmrtiach, ktoré sa stali jeho predchádzajúcim majiteľom. Po získaní rôznych nových poznatkov v snahe vyriešiť vraždu rodičov však súrodenci zájdu príliš ďaleko a neuvedomia si, že znova rozpútali nočnú moru svojho detstva.
 

Oculus (2013)
Oculus poster Hodnotenie IMDB: 6.5/10 (90,031 hlasov)
Režisér: Mike Flanagan
Scenárista: Mike Flanagan (screenplay), Jeff Howard (screenplay), Mike Flanagan (based on a short screenplay by), Jeff Seidman (based on a short screenplay by)
Hrajú: Karen Gillan, Brenton Thwaites, Katee Sackhoff, Rory Cochrane
Dĺžka: 104 min
Prístupnosť: R
Žáner: Horror, Mystery
Vydané: 11 Apr 2014
Obsah anglicky: A woman tries to exonerate her brother, who was convicted of murder, by proving that the crime was committed by a supernatural phenomenon.

Prehrávače pre Oculus – online film:

Trailer


Zdroj 1Oculus (2013)
Ohodnoťte tento film
(Videlo 112 návštevníkov, 1 navštívilo dnes)

Komentáre

Tagy: